Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina za zabudową części górek czechowskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2019 r. o 11:13 Powrót do artykułu
Jestem z Botanika i popieram pomysł parku.
 Powinno być: "Jestem z BETOnika, dostałem odpowiedniOM gratyfikację i dlatego popieram swoich hojnych mocodawców."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie, będzie normalnie. Tak jak zdrowy rozsądek nakazuje. Porządek nie tylko na Placu Litewskim , ale i na obrzeżach
 Porządek vel beton. Tak właśnie o mieście myślą przyjezdni w 1 pokoleniu z największych wichur. Gdzieś w okolicy Gorzkowa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję słusznej i długo wyczekiwanej decyzji prezydentowi. To jest decyzja dla nas, mieszkańców. Prestiżowi egoiści do domu! Buuuu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram decyzję Prezydenta Żuka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że jest to dobra decyzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ileż to w jednej wypowiedzi manipulacji" plucie pseudo obrońców" . No własnie kto tu pluje? ja tu słyszałem takie pomówienia na tych obrońców że chyba tylko napadu na bank nie zrobili no i dlaczego pseudo? są jacyś prawdziwi? idiotyczne. Nikt poza obrońcami górek nie broni. Przecież nie Żuk ze swoim filarem EKO. Poza tym to przecież tysiące ludzi jak maja mieć je dla siebie, przecież grodzonych osiedli nie budują. No i my fawourite" dość tej jałowej dyskusji". Ona nie jest jałowa to trolle ją wyjaławiają i ida na "zmęczenie materiału". Ktoś ma bałagan w głowie. już nie mogłam na to patrzeć.
 Ten tekst o „jałowej dyskusji” na różnych spotkaniach „konsultacyjnych” w ratuszu jak katarynka w kółko powtarza Pani dyrektor czy kierownik wydziału  planowania z ratusza. Bardzo aktywna na forach zawsze kiedy mowa o górkach. Podpisuje się czasem jako Gwidon. Można sobie poczytać, jakie ma podejście do nas, drodzy Państwo. Pani Grażyna W.  To jest prawdziwy dramat tego miasta. Część urzędników  z niewiadomych przyczyn nienawidzi zwykłych mieszkańców i trolluje na rzecz dewelopera. Ba!  Podobnie niektórzy radni. Nawet Panu „jestę architektę” całemu na czarno się zdarza.  Czy na szkoleniach Pr, oprócz tego jak trzymać rączki, żeby wyglądać „uczciwie”, nie wspomniano Wam szanowni, że pisząc w sieci pozostawiacie czytelne ślady swoich osób? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję słusznej i długo wyczekiwanej decyzji prezydentowi. To jest decyzja dla nas, mieszkańców. Prestiżowi egoiści do domu! Buuuu.....
 Prestiżowi do domu nie dotrą dziś, chodnik zbudowany przez tebewał im się zapadł po deszczu wczoraj ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ileż to w jednej wypowiedzi manipulacji" plucie pseudo obrońców" . No własnie kto tu pluje? ja tu słyszałem takie pomówienia na tych obrońców że chyba tylko napadu na bank nie zrobili no i dlaczego pseudo? są jacyś prawdziwi? idiotyczne. Nikt poza obrońcami górek nie broni. Przecież nie Żuk ze swoim filarem EKO. Poza tym to przecież tysiące ludzi jak maja mieć je dla siebie, przecież grodzonych osiedli nie budują. No i my fawourite" dość tej jałowej dyskusji". Ona nie jest jałowa to trolle ją wyjaławiają i ida na "zmęczenie materiału". Ktoś ma bałagan w głowie. już nie mogłam na to patrzeć.
Ten tekst o „jałowej dyskusji” na różnych spotkaniach „konsultacyjnych” w ratuszu jak katarynka w kółko powtarza Pani dyrektor czy kierownik wydziału  planowania z ratusza. Bardzo aktywna na forach zawsze kiedy mowa o górkach. Podpisuje się czasem jako Gwidon. Można sobie poczytać, jakie ma podejście do nas, drodzy Państwo. Pani Grażyna W. To jest prawdziwy dramat tego miasta. Część urzędników  z niewiadomych przyczyn nienawidzi zwykłych mieszkańców i trolluje na rzecz dewelopera. Ba!  Podobnie niektórzy radni. Nawet Panu „jestę architektę” całemu na czarno się zdarza.  Czy na szkoleniach Pr, oprócz tego jak trzymać rączki, żeby wyglądać „uczciwie”, nie wspomniano Wam szanowni, że pisząc w sieci pozostawiacie czytelne ślady swoich osób?
 Pogarda dla plebsu, czapkowanie Wypchanym Portfelom - sprawdzony sposób na karierę. Z tego co kojarzę, kiedy zuczek 2 czy 3 lata temu zlecił planistom przeflancowanie planów studium Górek na potrzeby dewelopera, tylko jeden gościu miał odwagę wyrazić swoje "ale", i już tam nie pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolle żałosne piszą za 10 groszy głupie komentarze. Streszczam: Super, super jest nasz Pan prezydent i super, super i jaki dobry jest Pan deweloper. Rozwijajä miasto i wszystko dla nas ,dla naszych rodziców, dzieci i znajomych. Jak już zabetonują i zamkną ostatni zielony teren w tym rejonie, to dopiero będziemy dobrze żyć, rozmnażać się i przeprowadzać do tej bajkowej krainy.  To, że wszyscy się podusimy, to już trolli nie interesuje, bo oni nie muszą tu żyć i nie zapłacą swoimi podatkami za cudowne pomysły dobrego pana dewelopera i dobrego pana prezydenta.
 Jaja, dokładnie tak piszą! Czasem jeszcze obrażają wulgarnie, czasem po nazwiskach obrońców wymieniają. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy, kto jest za parkiem musi dostać po twarzy od pyskaczy. Kto tam siedzi i komentuje plując na klawiaturę? Ślina cieknie po brodzie od tego zacietrzewienia. Obrzydliwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAŃBA ŻUKU! ZDRADZIŁEŚ MIESZKAŃCÓW LUBLINA! TRZEBA BYŁO ZOSTAĆ W ŚWIDNIKU I TAM ODSTAWIAĆ KOMBINACJE Z TBV!
 Pedały, lesby i inni przebierańcy właśnie tracą kość niezgody, którą jak psom rzucili mieszkańcom. Koniec pseudo problemu. Brawo Żuk!
To oficjalne stanowisko opinia Zarządu TBV nt. większości mieszkańców Lublina którzy byli przeciw? Prezydent Zuk też uważa że kto przeciw ten pedał?
Prawdopodobnie tak uważa, bo właśnie wyr...ał większość mieszkańców
 Obelgi wyzwiska OSÓB przeciwnych zabudowie...takie metody stosuje ratuszowo-tebewwłowy TROLL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też zauważam tę prawidłowość. Kiedy się wypowie ktoś za parkiem, wylewają na niego wannę pomyj. Jakby w demokratycznym kraju nie można wyrazić poparcia zgodnie ze swoimi przekonaniami. Nie daj Boże byłoby spotkać się z nimi nocą na górkach. Dostałby człowiek pałą przez łeb. Włos się jeży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się skoordynowali.tylko żuk ogłosił swoją skandaliczną decyzję ruszyla cala grupa trolli ktora nastukala jz z1000 . Tylko po to aby sworzyć wrażenie przeciwwagi opinni. Tak naprawde to wymiana agencja- mieszkancy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal panie wojewodo. Czas na komisarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie miejsca na bloki to podatki będą żadne. Nie rozumiem myślenia przecież bloki, park, podatki to rozwój miasta. Obecnie to ugór nie przynoszący ani złotówki.
Miejsca na blokowiska w Lublinie dość na kilkadziesiąt lat do przodu. Nie ma najmniejszej potrzeby niszczyć najwartosciowszej enklawy zieleni w mieście. Taka prawda.  Acha - „obecnie to ugór nie przynoszący ani złotówki”? Coś bredzisz człeniu, bardzo nie zorientowany jesteś życiowo.  Dowiedz się o kosztach ekosystemowych. Dzięki temu, ze to zwarty, naturalny teren wart jest miliony!!! Pochłania pyły, gazy, magazynuje wodę, nawilża powietrze, stanowi obszar retencji itd itp. Takie obszary w miastach XXI w są na wagę złota!! Jeśli ich nie ma, czesto wyburza się budynki, żeby jednak były!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO KAMIENI KUPĘ ROBIŁ REFERENDUM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś musiał w kocu stawić czoła temu miejscu. Dość wstydu z powodu zarośli. Dzięki modernizacji otrzymamy miejsce, jakich pełno w zachodniej Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za ogólnym dostępem do górek. Ogólnym to znaczy żeby tam można było dojechać, wejść, pospacerować, usiąść na ławce... czyli to wszystko co jest normalne, a czego teraz NIE MA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się pomysł parku bardzo podoba. Nawet kosztem osiedla. To piękny teren z ogromnym potencjałem i czas najwyższy w końcu coś z nim zrobić, abyśmy wszyscy mogli z niego korzystać, a nie tylko garstka osób. Tak dla parku! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z zagospodarowania tego terenu wynikaja same korzysci. Negatywow ktorych moim zdaniem nie ma doszukuja sie tylko pseudoekolodzy ktorzy juz zdazyli ten teren wykorzystac pod siebie. Stop obludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...